Høsten2016 – trender og nyheter, del I


På mandag var jeg på presselansering på Bransjehuset, jeg ble invitert av Magnor.

Møtte igjen fineste Finn Schjöll, Sverre Uhnger og Hallvor Bakke, de er så flinke designere – og de viste frem sine nye, vakre produkter. Magnor har også fått med seg en ny designer på laget som jeg også hilste på Thea Jegerud og Peer Spook har kommet med en serie med lysestaker, men han var ikke til stede.

14088559_10154310855461970_8457010357953493008_n

Var innom de andre presserommene også, og det var mange hyggelige folk asså. De andre som hadde utstilling var Linum, Hardanger bestikk, LeCreuset, Wedgewood, EvaSolo, Aida, Wedgwood og Villeroy & Boch. Så mye lekkert, masse på ønskelisten min ihvertfall.

Synes det var veldig koselig å bli invitert, og ble skikkelig glad for fine goodie-bags. Jeg vil gjerne bli invitert tilbake ❤

Håper dere blir inspirert til hvordan dere vil ha det ❤

Ønsker dere alle en fin dag og god helg ❤ Her ser dere noen bilder fra presselanseringen ->

~

Magnor

 

Villeroy & Boch

 

Hardanger bestikk

 

LeCreuset

Det kommer en del II med nyhetene fra EvaSolo, Aida, Linum og Wedgwood – to be continued !!! Høsten2016 – trender og nyheter, del II

En kommentar om “Høsten2016 – trender og nyheter, del I

Legg gjerne igjen en kommentar <3

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s