Budapest er en av mine favorittbyer, jeg har vært der mange ganger. Om du har lyst på en ferie med masse å se på og gjøre, som i tillegg er billig så bør du vurdere Budapest. De har god mat, drikke, kaker og desserter.
Da jeg knakk en bit av en tann for halvannet år siden, foreslo ei venninne at jeg kunne dra til et annet land for å få fikset den mye billigere. Og det gjorde jeg, det resulterte i tre turer til Budapest i løpet av ett år. Først så satt de inn implantat skruen, så måtte denne gro fast, turen etter satte de kronen på verket og turen etter det var ett års kontroll. Jeg er superfornøyd med resultatet. http://www.vitaleurope.no/?lg=no&w=216&mid=10203
Jeg har bodd på ulike hoteller de gangene jeg har vært der, siste gangen dro jeg sammen med en venn av meg og da bodde vi på Boscolo, fem stjerners hotell på Pest. de andre gangene har jeg bodd i Buda. http://budapest.boscolohotels.com/
Hver gang jeg har vært der har jeg gått til frisør og spa http://www.magnoliadayspa.hu/english/. Deilig å kunne unne seg litt ekstra, og det er jo så billig der sammenlignet med hjemme. Jeg var også på dagsturer til Godollo og Szentendre på den lengste turen min på ni dager.
Legger ved noen bilder, og om dere lurer på noe er det bare å spørre.